Fotografia dziecięca jest wspaniałym zajęciem, ale chyba jescze lepszym jest fotografia rodzinna. Mam szczęście na swoich sesjach spotykać samych sympatycznych i uśmiechnietych ludzi. Także zaczynam się zastanawiać, czy mój śmiech jest zaraźliwy, czy może ja tak śmiesznie się zachowuję? Znane są przypadki jak robię conajmniej komiczne pozy, ale ile z nich nie kontroluję to już inna sprawa 🙂 Nieważna jest odpowiedź, cieszą mnie efekty!

1 fotografia rodzinna piecki zdjęcia dzieci 1 fotografia rodzinna piecki zdjęcia dzieci (4)

Ania, Piotr i Konstancja to rodzina, którą miałam już przyjemność fotografować w Gdańsku i Gdyni przy okazji chrztu ich synka Alexandra. Tym bardziej cieszę się z tej sesji, bo z przyjemnością znowu się z nimi spotkałam.

1 fotografia rodzinna piecki zdjęcia dzieci (3)

Dziś zapraszam Was na publikację zdjęć z ich radosnej sesji rodzinnej na Mazurach na skraju Mazurskiego Parku Krajobrazowego, czyli w okolicach, w których mam szczęście od jakiegoś czasu mieszkać 🙂

sesja rodzinna zdjęcie

Na tę sesję Alexander niestety nie dojechał, ale jak powiedziała Ania – dzięki temu będzie okazja do kolejnej sesji. Także zdaje się, że tę rodzinę oglądać będziecie jeszcze u mnie kilka razy. Nie mogę się doczekać możliwości obserwowania jak rośnie śliczna Konstancja i małe Royal Baby Alexander 🙂

1 fotografia rodzinna piecki zdjęcia dzieci (2)

Czas chyba, żeby opowiedzieć historię jak to się stało, że po pierwszym fotograficznym spotkaniu w Trójmieście tę sesję w plenerze zrealizowaliśmy na Mazurach. Świat jak wiecie jest dość mały i kiedy fotografowałam chrzest Alexandra okazało się, że spora część rodziny Ani mieszka w tych okolicach, a Ania z Piotrem wybierają się na urlop do Krutyni (jeśli jeszcze nie byliście tu na kajakach to szczerze polecam!).

1 fotografia rodzinna piecki zdjęcia dzieci (5)

Bardzo ucieszyłam się kiedy postanowili zgłosić się na sesję rodzinną podczas tego wakacyjnego wyjazdu. Sesję zrobiliśmy ostatniego dnia, a właściwie już na ich „wylocie”, bo po zdjęciach od razu wybrali się w drogę powrotną do Gdyni. Jedno jest pewne – Konstancja na pewno spała sporą część drogi po takim szaleństwie jakie odbywało się na sesji. Jest wulkanem energii, a dzięki niej i ja miałam wieczorny fitness! 1 fotografia rodzinna piecki zdjęcia dzieci (7) 1 fotografia rodzinna piecki zdjęcia dzieci (8) 1 fotografia rodzinna piecki zdjęcia dzieci (9) 1 fotografia rodzinna piecki zdjęcia dzieci (10) 1 fotografia rodzinna piecki zdjęcia dzieci (11) 1 fotografia rodzinna piecki zdjęcia dzieci (12) 2 fotografia dziecięca mrągowo zdjęcia rodzinne 1 fotografia rodzinna piecki zdjęcia dzieci (13)  2 fotografia dziecięca mrągowo zdjęcia rodzinne (1) 2 fotografia dziecięca mrągowo zdjęcia rodzinne (2) 2 fotografia dziecięca mrągowo zdjęcia rodzinne (3) 2 fotografia dziecięca mrągowo zdjęcia rodzinne (4) 2 fotografia dziecięca mrągowo zdjęcia rodzinne (5) 2 fotografia dziecięca mrągowo zdjęcia rodzinne (6) 2 fotografia dziecięca mrągowo zdjęcia rodzinne (7) 2 fotografia dziecięca mrągowo zdjęcia rodzinne (8)

Kiedy ma się wysokiego tatę to ma się to szczęście, że można czasami poczuć się jak prawdziwa wiewiórka i posiedzieć na wysokiej gałęzi. +100 za odwagę nie tylko dla Konstancji ale chyba nawet więcej, bo +200 dla mamy, która na to patrzyła 😉

2 fotografia dziecięca mrągowo zdjęcia rodzinne (9) 2 fotografia dziecięca mrągowo zdjęcia rodzinne (10) 2 fotografia dziecięca mrągowo zdjęcia rodzinne (11)

Podczas naszego fotograficznego spaceru udało nam się właściwie obok lasu wyjść na polanę, gdzie też mogliśmy zrobić sporo udanych rodzinnych ujęć całej tej roześmianej trójki.

2 fotografia dziecięca mrągowo zdjęcia rodzinne (12) 2 fotografia dziecięca mrągowo zdjęcia rodzinne (13)

Konstancja najbardziej lubi udawać… dynię 😉 Oto jej wersja dyni podczas szybkich całusów z mamą. Szybkich, bo kto by tam miał czas na chwilę odpoczynku, kiedy cała polana czeka na to, żeby po niej biegać!  4 fotografia rodzinna ełk zdjęcia dziecięce pisz sesje (1) 4 fotografia rodzinna ełk zdjęcia dziecięce pisz sesje (2) 4 fotografia rodzinna ełk zdjęcia dziecięce pisz sesje (3) 4 fotografia rodzinna ełk zdjęcia dziecięce pisz sesje (4)

I po raz kolejny sprawdza się moja teoria o motywie przewodnim moich sesji – rodzice i dzieci chyba najbardziej lubią świat widziany do góry nogami.

4 fotografia rodzinna ełk zdjęcia dziecięce pisz sesje (5)

W trakcie robienia zdjęć dziecięcych czy rodzinnych dobrze jest przewidzieć małą przerwę na przekąskę. Najlepsze są oczywiście latem, bo nie ma to jak świeże maliny!

4 fotografia rodzinna ełk zdjęcia dziecięce pisz sesje (7) 4 fotografia rodzinna ełk zdjęcia dziecięce pisz sesje (8) 4 fotografia rodzinna ełk zdjęcia dziecięce pisz sesje fotografia rodzinna zdjęcia dziecięce ruciane nida (1) fotografia rodzinna zdjęcia dziecięce ruciane nida (2) fotografia rodzinna zdjęcia dziecięce ruciane nida (3) fotografia rodzinna zdjęcia dziecięce ruciane nida (4) fotografia rodzinna zdjęcia dziecięce ruciane nida (5) fotografia rodzinna zdjęcia dziecięce ruciane nida (6) fotografia rodzinna zdjęcia dziecięce ruciane nida (7) fotografia rodzinna zdjęcia dziecięce ruciane nida (8) fotografia rodzinna zdjęcia dziecięce ruciane nida (9) fotografia rodzinna zdjęcia dziecięce ruciane nida (10) fotografia rodzinna zdjęcia dziecięce ruciane nida (11) fotografia rodzinna zdjęcia dziecięce ruciane nida (12) fotografia rodzinna zdjęcia dziecięce ruciane nida (13) fotografia rodzinna zdjęcia dziecięce ruciane nida

Aniu, Piotrze i mała księżniczko Konstancjo – nie mogę się doczekać kolejnego spotkania z Wami 🙂 Do zobaczenia na następnej sesji w pełnym składzie!