Czerwiec to jeden z moich ulubionych miesięcy. Dni stają się coraz dłuższe, a na łąkach co rusz kwitną nowe kwiaty. Na tę sesję rodzinną w okolicach Mrągowa udało mi się znaleźć pewne magiczne miejsce – wręcz idealne na fotograficzny spacer z taką sympatyczną i roześmianą rodziną. Sielską atmosferę na zdjęciach zawdzięczamy niesamowitemu słońcu, które tego dnia rozpieszczało nas od rana – idealne warunki na długi czerwcowy weekend na Mazurach.

Dziękuję Kubusiowi i jego rodzicom za świetnie spędzone popołudnie. Niech ta sesja rodzinna zawsze już będzie przypominać Wam to wyjątkowe mazurskie lato.

mazury-fotograf-sesja-rodzinna-mrągowo-mikołajki-zdjęcia (7)

mazury-fotograf-sesja-rodzinna-mrągowo-mikołajki-zdjęcia (6)

Jak widzicie fotograf na sesji musi czasem także wykazać się dobrą kondycją, a ponieważ długodystansowe biegi i sprint to specjalność Kuby – dawkę sportu tego dnia miałam zapewnioną. Sesja rodzinna to połączenie przyjemnego z pożytecznym dla mnie i dla Was jako rodziny, rodzice w końcu też musieli nas dogonić 🙂

mazury-fotograf-sesja-rodzinna-mrągowo-mikołajki-zdjęcia (8) mazury-fotograf-sesja-rodzinna-mrągowo-mikołajki-zdjęcia (9) mazury-fotograf-sesja-rodzinna-mrągowo-mikołajki-zdjęcia (10) mazury-fotograf-sesja-rodzinna-mrągowo-mikołajki-zdjęcia (11) mazury-fotograf-sesja-rodzinna-mrągowo-mikołajki-zdjęcia (12) mazury-fotograf-sesja-rodzinna-mrągowo-mikołajki-zdjęcia (13) mazury-fotograf-sesja-rodzinna-mrągowo-mikołajki-zdjęcia (14) mazury-fotograf-sesja-rodzinna-mrągowo-mikołajki-zdjęcia (15) mazury-fotograf-sesja-rodzinna-mrągowo-mikołajki-zdjęcia (16) mazury-fotograf-sesja-rodzinna-mrągowo-mikołajki-zdjęcia (17) mazury-fotograf-sesja-rodzinna-mrągowo-mikołajki-zdjęcia (18) mazury-fotograf-sesja-rodzinna-mrągowo-mikołajki-zdjęcia (19a) mazury-fotograf-sesja-rodzinna-mrągowo-mikołajki-zdjęcia (19b) mazury-fotograf-sesja-rodzinna-mrągowo-mikołajki-zdjęcia (20) mazury-fotograf-sesja-rodzinna-mrągowo-mikołajki-zdjęcia (21) mazury-fotograf-sesja-rodzinna-mrągowo-mikołajki-zdjęcia (22) mazury-fotograf-sesja-rodzinna-mrągowo-mikołajki-zdjęcia (23) mazury-fotograf-sesja-rodzinna-mrągowo-mikołajki-zdjęcia (24) mazury-fotograf-sesja-rodzinna-mrągowo-mikołajki-zdjęcia (25) mazury-fotograf-sesja-rodzinna-mrągowo-mikołajki-zdjęcia (26) mazury-fotograf-sesja-rodzinna-mrągowo-mikołajki-zdjęcia (27) mazury-fotograf-sesja-rodzinna-mrągowo-mikołajki-zdjęcia (28) mazury-fotograf-sesja-rodzinna-mrągowo-mikołajki-zdjęcia (29) mazury-fotograf-sesja-rodzinna-mrągowo-mikołajki-zdjęcia (30) mazury-fotograf-sesja-rodzinna-mrągowo-mikołajki-zdjęcia (31) mazury-fotograf-sesja-rodzinna-mrągowo-mikołajki-zdjęcia (32) mazury-fotograf-sesja-rodzinna-mrągowo-mikołajki-zdjęcia (33) mazury-fotograf-sesja-rodzinna-mrągowo-mikołajki-zdjęcia (34) mazury-fotograf-sesja-rodzinna-mrągowo-mikołajki-zdjęcia (35) mazury-fotograf-sesja-rodzinna-mrągowo-mikołajki-zdjęcia (36) mazury-fotograf-sesja-rodzinna-mrągowo-mikołajki-zdjęcia (37) mazury-fotograf-sesja-rodzinna-mrągowo-mikołajki-zdjęcia (38) mazury-fotograf-sesja-rodzinna-mrągowo-mikołajki-zdjęcia (39) mazury-fotograf-sesja-rodzinna-mrągowo-mikołajki-zdjęcia (40) mazury-fotograf-sesja-rodzinna-mrągowo-mikołajki-zdjęcia (41)

Wszystko co dobre niestety kiedyś się kończy, ale mam nadzieję na spotkanie w podobnym gronie już niebawem 😉 A ja zabieram się za umawianie kolejnych sesji rodzinnych na Mazurach. Czerwiec i lipiec zapowiada się bardzo rodzinnie, wesoło i fotograficznie.

mazury-fotograf-sesja-rodzinna-mrągowo-mikołajki-zdjęcia (0) mazury-fotograf-sesja-rodzinna-mrągowo-mikołajki-zdjęcia (42)