Jestem żoną wspaniałego męża i mamą najśmieszniejszych córek na świecie 🙂 Razem z Jackiem, małą Zuzią i jeszcze mniejszą Hanią tworzymy całkiem sympatyczną i zwariowaną rodzinę Siwko. To rodzina inspiruje mnie do działania. Oni mnie definiują, kształtują i wspierają. A dzieci? Dzieci owijają mnie sobie wokół swoich małych słodkich paluszków 😉 Lubię nasze rodzinne leniwe poranki i cieszę się z każdej chwili spędzonej z mężem i córeczkami. Jesteśmy od siebie uzależnieni 🙂 A ja sama?… Ja to najbardziej lubię siedzieć na podłodze, śmiać się do łez i objadać słodyczami. Witaj w moim świecie. Mam nadzieję, że uda nam się spotkać i stworzyć razem coś wyjątkowego – Twoje bezcenne rodzinne wspomnienia!

Jest mi bardzo miło, że do mnie trafiliście. Tym bardziej będzie mi miło jeśli zdecydujecie się na rodzinną sesję w moim wykonaniu. Naturalna fotografia dziecięca i fotografia rodzinna to moja największa pasja i wymarzona praca. Sama jestem mamą, więc dobrze wiem jak ważne jest uchwycenie tych ulotnych chwil dzieciństwa swoich pociech i rodzinnych momentów pełnych miłości i naturalnego uśmiechu. To właśnie staram się uchwycić w moich fotografiach – naturalność i miłość.

jak robi się zdjęcia rodzinne

Dzięki nietypowym technikom, które stosuję podczas sesji możecie być pewni, że zdarzy się nie raz… że po prostu zapomnicie o mojej obecności, a już na pewno o moim aparacie. Nie wierzycie? Stresujecie się zdjęciami? Gwarantuję Wam, że to zmieni się po naszej wspólnej sesji. Już wielu osobom udało mi się „odczarować” stres związany z profesjonalnym aparatem i obecnością fotografa – mam nadzieję, że będziecie wśród nich i wy 🙂 Przekonacie się także, że sesje to fajna zabawa, okazja do ciekawych rozmów i poznania nietypowych miejsc. Życzę Wam, by stały się nieodłącznym elementem Waszego życia, zwłaszcza jeśli spodziewacie się dziecka lub macie już mniejszą lub większą gromadkę. Rodzinne archiwum zdjęć za kilkanaście lat stanie się bezcenną pamiątką – nie zaprzeczycie chyba, że każdy lubi po sto razy oglądać stare albumy rodzinne?

technika na zdjęcia rodzinne

Sesje, które wykonuję (bez względu na warunki, w których robimy zdjęcia) zawsze jako motyw przewodni mają – naturalność. Staram się jak najmniej Was pozować i poza ustawieniem w odpowiednim świetle nie ingeruję zbytnio w to co się między Wami dzieje… Możecie zapytać – ale jak to? No to jak robisz zdjęcia? Nie ingeruję, ale za to prowokuję… albo inaczej – pomagam czasem zadziać się pewnym sytuacjom, a cała magia dzieje się już sama!


Zapraszam przyszłe mamy na sesje ciążowe (także z dziećmi oraz mężami), zapraszam Was na sesje rodzinne (w których się specjalizuję) i sesje dziecięce a także noworodkowe. To nie tylko świetna zabawa, ale także fantastyczna pamiątka na lata!

Do zobaczenia!

Kasia


• Fotografia Rodzinna na Mazurach • Fotografia Rodzinna nad morzem Trójmiasto • Fotografia Rodzinna Warszawa • Rodzinna fotografia okolicznościowa • Fotograf na chrzestSesje ciążowe • Sesje rodzinne • Sesje rodzeństwa • Sesje dziecięce • Sesje na dzień mamy • Sesje na dzień taty • Sesje na dzień babci i dziadka • Vouchery na sesje rodzinne