Album ze zdjęciami to najpiękniejsza pamiątka. Nieważne ile razy oglądałaś te same zdjęcia rodzinne – jestem pewna, że nigdy Ci się nie znudzą 🙂 Fotoksiążki, które mam w swojej ofercie są profesjonalnymi fotoalbumami z grubymi kartami w pięknej oprawie, które pozostaną w Waszej rodzinie wspaniałą pamiątką na długie lata.

fotoksiążka z sesji olsztyn

Decydując się na sesję dziecięcą czy sesję rodzinną pierwszy krok macie już za sobą. Następnie, by zdjęcia nie leżały wyłącznie na nośniku pamięci, warto pomyśleć o ich odpowiedniej oprawie.

fotoalbum z sesji rodzinnej zdjęcie

Albumy, które oferuję standardowo są w kolorze turkusowym. Wybrałam go, ponieważ najlepiej pasuje mi do tematyki naturalnych i radosnych zdjęć z sesji rodzinnych. Dostępne są jednak inne kolory, a także oprawy. Zamiast eko-skóry możecie zdecydować się także na skórę naturalną a także na oprawę w tkaninie. Do wyboru macie wiele kolorów jeśli nie podoba Wam się standardowy turkus.

fotoksiążka z sesji rodzinnej zdjęcie

Sesja ciążowa to także świetna okazja by zainwestować w piękną oprawę swoich zdjęć. Te chwile mijają szybciej niż nam się wydaje, a jak przyjemnie jest oglądać później zdjęcia z takich wyjątkowych momentów w życiu.

fotoksiążka z sesji rodzinnej zdjęcie

Tylko rodzice wiedzą jak szybko ucieka czas i jak szybko rosną dzieci. To niesamowite, prawda? Mamy wrażenie, że zawsze pozostaną już takie małe aż tu nagle z naszego szkraba robią się mali giganci 🙂

profesjonalna fotoksiążka z sesji rodzinnej zdjęcie

Grubość albumu zależy od ilości zdjęć, które wybierzecie. Jeśli wybranych zdjęć jest stosunkowo niewiele można wtedy w projekcie umieścić więcej dużych fotografii. Natomiast jeśli zdecydujecie się na wybranie większej ilości zdjęć do albumu musicie liczyć się z tym, że zdjęć owszem będzie więcej, ale będą mniejsze w albumie.

tania fotoksiążka z sesji rodzinnej zdjęcie

Jeśli ciężko jest Wam zdecydować się na wybór zdjęć z sesji rodzinnej możecie poprosić o to mnie. Wybiorę zdjęcia i zaprojektuję dla Was album, a Wy oszczędzicie czas i nerwy – wybieranie zdjęć to nie jest taka prosta sprawa (zwłaszcza kiedy są na nich nasze dzieci!).

profesjonalna fotoksiążka z sesji rodzinnej zdjęcie

Od dziecka lubiłam układać zdjęcia w albumie w historię. Stąd chyba wzięła się moja pasja do robienia zdjęć. Lubię swoimi fotografiami opowiadać historie, a później układać je w Waszych albumach.

fotoksiążka z sesji rodzinnej zdjęcie

fotoksiążka fotoalbum z sesji zdjęcie

Jak widzicie karty w tych fotoksiążkach są grube. Są też (co sprawdziłam na własnym dziecku!) odporne na małe rączki 🙂 Możecie być pewne, że na zdjęciach w albumie nie będzie odciśniętych małych paluszków. Zdjęcia są bezpośrednio drukowane na tym papierze, więc nie odkleją się tak jak zdarza się to często w albumach tradycyjnych.

fotoksiążka fotoalbum z sesji zdjęcie

Układ zdjęć zależy od ich ilości w albumie. Standardowy album ma 20 stron. Dodatkowe rozkładówki (1 rozkładówka to 2 strony) można domawiać w dowolnej ilości.

profesjonalne fotoalbumy zdjęcie

profesjonalne fotoksiążki zdjęcie

album z sesji rodzinnej zdjęcie

album z sesji rodzinnej zdjęcie

album z sesji dziecięcej zdjęcie

Zamawiając sesję rodzinną inwestujecie już w swoje wyjątkowe rodzinne archiwum zdjęć. Po sesji warto zainwestować też w trwałą pamiątkę w postaci albumu. Najgorszą rzeczą jaka może się stać jest pozostawianie zdjęć, które otrzymaliście z sesji rodzinnej czy z sesji dziecięcej, wyłącznie na komputerze albo na płycie czy innym nośniku. Szansa, że zgubicie album jest znacznie mniejsza natomiast zdjęcia w formie elektronicznej mają czasem niesamowitą zdolność „znikania”. Zdjęcia na komputerze obejrzycie także maksymalnie kilka razy, a do albumu będziecie wracać przez lata. Wiem co mówię, bo mam dokładnie tak samo 🙂

profesjonalny fotoalbum z sesji rodzinnej w olsztynie zdjęcie

Kolory i formaty przedstawionych albumów można zmieniać. Dodatkowo dostępne są także opcje personalizacji np. dodanie na okładce okienka ze zdjęciem lub kilkoma zdjęciami, które zapowiadają co jest w środku albumu. Jest to pomocne kiedy macie zamówionych kilka albumów z różnych sesji u jednego fotografa.

profesjonalny fotoalbum z sesji rodzinnej w olsztynie zdjęcie

Albumy, które oferuję dostępne są w 2 standardowych rozmiarach. Są to kwadraty w rozmiarach 20×20 cm (do mniejszej torebki damskiej) oraz 30×30 cm (do modnych w tym sezonie workowatych toreb:)). Albumy można też zamawiać w pakietach jeśli chcecie zrobić komuś z bliskich wyjątkową niespodziankę. Dziadkowie czy rodzice chrzestni oraz bliższe ciocie na pewno będą zachwyceni takim prezentem.

Leave A

Comment